WordPress Hosting

LiteSpeed ve LSCache ile optimize edilmiş WordPress Hosting paketleriyle hızlı ve güvenli web sitelerine sahip olun!

  • %100 Nvme SSD Disk
  • Yüksek CPU/RAM Seçeneği
  • Türkçe cPanel
  • Ücretsiz Ömür Boyu SSL

WP BRONZE

Küçük işletmeler ve bloglar için ideal

%15 İNDİRİM
299.99 ₺/Yıl
254 /Yıl .00

Ultra Hızlı Wordpress

5 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Trafik

2 E-posta

1 Core CPU

2 GB RAM

15 MB/s I/O Limit

Türkçe Kontrol Panel

30 Gün İçinde İade Garantisi

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

WP SILVER

Standart işletmeler ve bloglar için ideal

%15 İNDİRİM
359.99 ₺/Yıl
305 /Yıl .00

Ultra Hızlı Wordpress

10 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Trafik

5 E-posta

2 Core CPU

3 GB RAM

20 MB/s I/O Limit

Türkçe Kontrol Panel

30 Gün İçinde İade Garantisi

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

WP GOLD

Profesyonel dünyasına adım atanlar için

%15 İNDİRİM
510.00 ₺/Yıl
430 /Yıl .00

Ultra Hızlı Wordpress

15 GB Disk Alanı

Limitsiz Trafik

15 E-posta

2 Core CPU

4 GB RAM

25 MB/s I/O Limit

Türkçe Kontrol Panel

30 Gün İçinde İade Garantisi

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

WP PLATİN

Yüksek kaynaklarla sahip web siteleri için

%15 İNDİRİM
650.00 ₺/Yıl
550 /Yıl .00

Ultra Hızlı Wordpress

50 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Trafik

Limitsiz E-posta

3 Core CPU

6 GB RAM

30 MB/s I/O Limit

Türkçe Kontrol Panel

30 Gün İçinde İade Garantisi

Linux / cPanel

Let's Encrypt SSL

Verimek WordPress Hosting Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Teknik Bilgi Gerektirmez

WordPress hosting hizmetini kullanmak teknik bilgi gerektirmez. WordPress'in ücretsiz tema galerisinden ihtiyacınıza en uygun temayı seçerek başlayabilirsiniz. Üstelik binlerce enlentiyi ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Kolayca düzenleme yapıp web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

10 Kata Kadar Daha Hızlı

%100 NVMe M.2 SSD disk üzerinde, Litespeed Web Server ve LSCache teknolojisi ile optmize edilmiş WordPress Hosting paketlerinde barınan siteleriniz klasik hosting paketlerinde barınan Wordpress sitelerine nazaran 10 kata kadar daha hızlı ve yüksek performansla çalışır.

Google Dostu

SEO uyumlu Wordpress temaları ve WordPress'in sunduğu yüzlerce ücretli/ücretsiz eklenti sayesinde web sitelerinizi Google, Yandex vb. arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için rahatlıkla optimize edebilirsiniz.

Temanı Seç ve Hemen Web Siteni Yayınla!

Web sitesi kurmanın teknik bilgi ve yazılımcı desteği gerektiren bir süreç olduğunuz mu düşünüyorsunuz ? Yanılıyorsunuz! Bir web sitesi yayınlamak için illa kodlama bilgisine ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Wordpress profesyoneli uzman tasarım geliştiriciler tarafından SEO ve mobil uyumlu olarak geliştirilen yüzlerce harika temaya Wordpress Panel üzerindeki tema galerisinden ulaşabilir, tek tıkla beğendiğiniz temayı anında kurabilirsiniz. Üstelik kurmuş olduğunuz web sitelerini Wordpress eklenti galerisinde bulabileceğiniz sosyal medya, SEO, e-mail marketing , bülten vb. eklentileri ile zenginleştirebilirsiniz.

Hemen Başla
WordPress Hosting Paketlerinin Avantajlı Özelliklerini Keşfedin
Web sitelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışması için geliştirilen mükemmel özelliklere göz atın.

NVMe M.2 SSD Hosting

SATA SSD disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan NVMe M.2 SSD Disk altyapısı sayesinde ultra performanslı web sitelerine kavuşun.

LiteSpeed Desteği

Yüksek kaynak tüketimi veya yüksek ziyaretçi trafiği olan web sitelerinizin sunucu yükünü minimum düzeyde tutan LiteSpeed ile performansın farkına varın.

LSCache ÖnBellekleme

Litespeed tarafından sunulan bir önbellekleme uygulaması olan LSCache sayesinde 4 kata kadar daha hızlı internet sayfalarına sahip olacaksınız

Yedekleme

Yedeklerinizi olası felaket senaryolarına karşı farklı sunucularda tutmaktayız. Fakat bu yedekler tamamen materyal sorunlarında sizleri mağdur etmemek adına alınmaktadır. Yedekleme Hizmetimiz opsiyonel bir hizmettir. Yedekleme hizmeti satın almadıysanız Yedek Temini ve Sözü vermemekteyiz..

Antispam ve Antivirüs Koruması

Secure Mail Gateway sayesinde, anti spam, kötü amaçlı yazılımlardan koruma, kimlik avı koruması ile güvenli şekilde e-postalarınızı yönetin..

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok tercih edilen web hosting kontrol panelleri olan cPanel hosting yönetimini kolaylıkla gerçekleştirin.

Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

Hosting paketlerinde yer alan tek tıkla kurulum özelliği sayesinde Wordpress, Joomla, Opencart gib birçok içerik yönetim uygulamasını anında yayına alın.

Ücretsiz 30 Gün İade Garantisi

30 gün içinde geri iade ödeme garantisi sayesinde hizmetlerimizi ve servis kalitemizi hiç bir riske girmeden hemen deneyin.

Daha fazla güce mi ihtiyacınız var?Kurumsal Hosting’i deneyin.

Wordpress Sitelerinde Aradığınız Hız ve Güvenlik!

LiteSpeed Web Server & LSCache Teknolojisi

LiteSpeed, web sitelerinde; yüksek performans , hız, esneklik ve ölçeklenebilirlik sunan bir Web sunucusu teknolojisidir. Yüksek ziyaretçi veya CPU & RAM kaynak tüketimi yapan web sunucularda, sunucu yükünü hafifletmek için kullanılır. LSCache ise Litespeed tarafından sunulan bir önbellekleme uygulamasıdır ve önbelleklemenin doğrudan sunucu üzerinde yapılmasını sağlayarak web sitelerinin çok daha hızlı açılmasını sağlar. Verimek Wordpress Hosting paketleri Litespeed ve LScache teknolojisini kullanmakta be bu sayede Wordpress kullanıcılarına çok hızlı bir web sitesi yönetim deneyimi sunmaktadır.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web sitelerinin güvenliğini dert etmeyin. Güvenli bir web sitesi yönetimi için tüm Wordpress hosting paketlerimiz ücretsiz SSL içerir. Hosting paketinizi satın aldıktan sonra SSL Sertifikanızı tek tıkla aktif edebilir panelinizden dilediğiniz anda erişebilirsiniz. Güvenli be hızlı bir web sitesi yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Verimek Wordpress Hosting paketlerinde.

Sıkça Sorulan Sorular
WordPress Hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
WordPress kişisel blog, çeşitli amaçlarda ki web sitelerini ve e-ticaret web sitelerini oluşturmak için sıkça kullanılan açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemdiir. Kar amacı gütmeyen bir çok geliştiricisi vardır.
WordPress hosting özel olarak optimize edilmiş, belirli modül ve eklentilerle kullanımı, hızı ve güvenliği en yüksek seviyeye getirilmiş hosting hizmetidir.
LSCache, LiteSpeed tarafından geliştirilen bir önbellekleme sevisidir. PHP scriptler ile birlikte sunulan önbellekleme uygulamalarının aksine, herhangi bir PHP işlemi ile değil, doğrudan LiteSpeed web sunucusu seviyesinde önbellekleme yapılmasını sağlar. Böylece web sitelerinizin daha hızlı açılış süresi elde etmesine olanak sağlar. WordPress Hizmetlerimizin tamamında özel oalrak optimize edilmiş LSCache servisini destekliyoruz.
PHP 5.6 ve PHP 8.0 a kadar tüm PHP sürümlerini destekliyoruz ve kontrol paneliniz üzerinden tek bir tıklama ile siteniz php sürümünü istediğniz sürüm ile değiştirebilirsiniz. Sıkça kullanılan Ioncube 10, GD , Mbstring , PDO , SOAP ve Zend gibi yüzlerce bileşenleri panelinizden dilediğiniz gibi aktif konuma getirebilirsiniz.
Farklı firmalarda barınan web sitelerinizi ücretsiz olaarak taşıma işlemi yapıyoruz.
Tüm hizmetlerimizde yedekleme hizmeti opsiyonel olarak sunulmaktadır. Olası felaket senaryolarına karşı sunucularımızı farklı bir lokasyona yedeklesekte Yedekler Sunucusal sorunlar için saklanmakta olup müşterilerimize yedek temini ve yedekten dönme hizmeti Firmamız kaynaklı bir sorun değilse yapılmamaktadır.S
Paylaşımlı linux hosting hizmetlerimizin tamamında yüksek performans sağlamak amacı ile hesap başına limitli paketlerimiz de 200.000 adet, limitsiz linux hosting paketlerimiz de ise 300.000 adet oalcak şekilde limitlendirme yapmaktayız.
Mevcutta kullanmış olduğunuz linux hosting paketinizi veri kaybı yaşamadan uygun üst pakete yükseltme işlemini yaptırabilirsiniz.
T.C. yasalarına uygun zararlı amaç taşımayan, telif hak ve sözleşmelerine aykırı olmayan, bulunduğu sunucuda barınan diğer sitelere zarar verecek içerikleri barındırmayan web sitelerinizi barındırabilirsiniz. Ayrıca Linux Hosting hizmetinizi yedekleme ve depolama alanı olarak kullanmanız ve tespiti durumunda Hosting Hizmeti Sözleşmesi gereğince iptal etme hakları tamamen Verimek Bilişim Teknolojileri'ne aittir.