• Gerçek bulut sunucu kullandınız mı?

  Bulut Sunucu Kiralama

  EMC VNX 7600 Storage alt yapısı ile güçlendirilmiş profesyonel ve ekonomik gerçek Bulut Sunucu deneyimi

  •  Platinium 8160 İşlemciler
  •  Yüksek güvenlik ile donatılmış
  •  Konsol bağlantısı ile yönetim
  •  Rdns, Ptr Kayıtları
  PAKETLERİ İNCELE
  Dell EMC VNX7600 serisi multicore depolama sistemi ile

  Güçlü ve Güvenli Bulut Sunucular!

  7'den fazla node ile hiç bir zaman performans kaybı yaşamayacaksınız! sunucunuz anlık olarak hiç bir kesinti yaşamadan en iyi performansı alacağınız node üzerine otomatik kendini aktarır!

  İşlemci
  1 Core
  Bellek
  1 GB
  Disk Alanı
  30 GB
  Süre
  1 Ay
  Aylık Trafik Trafik Limitimiz Yok!
  CPU
  RAM
  SSD Disk
  Süre
  TOPLAM 201 ₺
  DEVAM ET
  Kararsız mı kaldınız?

  Sunucunuzu birlikte seçelim!

  Uzman teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bizimle birlikte sunucunuzu özelleştirin!

  Müşteri hizmetlerimiz sizi arasın
  Avantajlı özelliklerimiz ile

  Fark yaratan özellikler burada!

  Xeon Platin İşlemciler

  İntel Xeon serili işlemciler arasında en yeni ve en güçlü seri olan platinium işlemcilerden oluşan Dell R740 Model sunucular ile yüksek hız ve performansa sahip olun.

  Yüksek CPU, RAM, Storage Kapasitesi

  Yüksek hit alan, SQL işlem sayısı yüksek olan ve I/O limitlerine takılan projeleriniz için yüksek I/O disk erişim kapasiteli Bulut sunucularla çalışarak performans problemi yaşamazsınız.

  Dell EMC VNX Storage Altyapısı

  Dell'in en iyi optimizasyonuna sahip olan VNX 7600 kurumsal storage yapısı ile hem dilediğiniz kadar disk alanına sahip olursunuz hemde SAS SSD disk ve cache diskler ile okuma/yazma hızının farkında varırsınız.

  2 Gbps/s Paylaşımlı Hat

  Bulut Sunucular için ayırdığımız hat kapasitesi 2 Gbps olarak belirlenmiştir. böylelikle yüksek trafik gerektiren işlemlerinizde sorunsuz kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

  SAS, SSD, SATA Disk Seçeneği

  Maliyetleri kontrol altında tutun. Zengin disk seçenekleri arasından web projenize uygun olanı seçenerek maliyetlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

  TIER3 Veri Merkezi

  Sorunsuz hizmet vermek amacı ile sizden önce herşeyi biz düşünüyoruz, Yedekli internet, Yedekli Jeneratör, Yedekli UPS sistemleri ile kesintisiz hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hangisini seçmem gerekli?

  Bulut Sunucular ile VDS arasındaki fark nedir?

  Bulut sunucular için kullandığımız sistemimiz yüzlerde SAS SSD ve Cache diskler ile donatılmış olan Dell VNX Kurumsal depolama cihazlarımızdadır. Ayrıca bu cihaz üzerinde tuttuğumuz 7 Dell R740 Model cihazımız kaynak kullanım yoğunluğuna göre kendi içerisinde otomatik migration özelliğini kullanarak kaynak ihtiyaçlarınıza göre sunucunuzu en çok performans alabileceğiniz node üzerine taşımaktadır. Böylelikle performans kaybı yaşamaz ve daha güvenli olursunuz.

  XEON İşlemci %100 Dell EMC Storage Altyapısı

  İhtiyaçlarınız için tasarlandı!

  Dell EMC Storage altyapısı üzerinde çalışan ve çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış XEON işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşursunuz.

  Güçlü Dedike Kaynakları

  Sanallaştırma teknolojisi!

  Üstün VMWare sanallaştırma teknolojisi ile oluşturulmuş VDS sunucularda, CPU, RAM gibi fiziksel sunucu kaynakları yalnızca sizin kullanımınıza sunulur ve sunucu kaynakları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. VDS sunucularımızdan fiziksel sunucu performansına yakın bir performans alırsınız ve aşırı kaynak tüketimine sahip , bulut tabanlı sistemlere ihtiyaç duyan projelerinizde asla yarı yolda kalmazsınız.

  Panel üzerinden

  Sunucu üzerinde tam kontrol!

  Ücretsiz DirectAdmin ve VDS sunucu panelimiz ile panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğramadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  Aklınıza takılan bir şey mi var? Göz atın!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulut sunucular hakkında en çok sorulan soruları sizin için yanıtladık.

  DAHA FAZLA YARDIM AL

  Bulut Sunucu Nedir?

  Bulut Sunucu, üçüncü taraf bulut hizmetleri tarafından sağlanan bir sunucu kaynağıdır. Fiziksel sunucu kaynaklarını şirket içinde yönetebilir ve bakımını yapabilirsiniz, ancak bunu yapmak maliyetli ve verimsizdir. Bulut sağlayıcıları, donanımı veri merkezlerinde tutar ve size bir bulut sunucusu biçiminde bilgi işlem kaynaklarına sanal erişim sağlar. Bulut sunucusunu container container3'lar, veri tabanları, mikro hizmetler ve sanal makineler gibi yoğun işlem gerektiren iş yüklerini çalıştırmak için kullanabilirsiniz.

  Kurumsal işletmeler Bulut sunucu hizmetini kullanabilir mi?

  Evet. Bulut sunucu hizmeti sağladığı avantajlar sebebiyle kurumsal işletmeler tarafından özellikle tercih edilmelidir. Hem sunucu yönetim hizmeti hem de yedekleme hizmetini kiralayarak sunucunuzun yönetimini ve yedekleme işlemlerini profesyonel ekibimize bırakabilir, yaşanması muhtemel veri kayıplarını önleyebilirsiniz.

  Bulut sunucuyu kiraladıktan sonra kaynakları yükseltebilir miyim?

  Evet. Bulut sunucu hizmetini kiraladıktan sonra dilerseniz sunucu kaynaklarını arttırmak veya SSD bulut sunucu hizmetine geçiş yapmak gibi özellikleri yönetim paneliniz üzerinden iletebilir, ek ödemelerle sunucu kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

  Bulut sunucu yönetim hizmeti nedir?

  Bulut sunucu yönetimi hizmeti Verimek Telekomünikasyon'un Profesyonel olarak verdiği bir hizmettir. Standart olarak sunucu yönetimi tamamen müşterilerimize aittir.
  Yedekleme, ve diğer tüm sorumluluklar müşteriye aittir.
  Ancak sunucu yönetimi hizmetini alarak Verimek'in profesyonel sistem uzmanlarına yönetim işlemini yaptırabilir, olası sorunlarla karşılaşmadan sorunsuz olarak işinizi yönetebilirsiniz. Sunucu yönetimini kiralama anında veya daha sonra talep ederek satın alabilirsiniz.

  Bulut Sunucu üzerinde hangi diskleri kullanıyorsunuz?

  Bulut Sunucular dahil olmak üzere bütün web hosting, bayi hosting, SEO hosting, WordPress hosting ürünlerimizin tümünde SAS SSD disk kullanıyoruz. Özel bir talebiniz olursa Bulut Sunucu hizmetinizi Enterprise Nvme SSD diskler üzerinden aktif edebiliriz.. Nvme SSD diğer disk türlerine göre çok daha hızlı veri transferine olanak sağlaması nedeniyle performans açısından olumlu katkı sağlamaktadır.

  Bulut sunucuyu kiraladıktan sonra kaynakları yükseltebilir miyim?

  Evet. Bulut sunucu hizmetini kiraladıktan sonra dilerseniz sunucu kaynaklarını arttırmak veya SSD bulut sunucu hizmetine geçiş yapmak gibi özellikleri yönetim paneliniz üzerinden iletebilir, ek ödemelerle sunucu kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

  Verimek ile güvendesiniz

  İnternette yerinizi almak için daha fazla geç kalmayın.

  Verimek Telekomünikasyon profesyonel ekibi ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

   7 / 24 TEKNİK DESTEK  KESİNTİSİZ ERİŞİM  GÜNCEL TEKNOLOJİ
  ÜYE OL