• İade Koşulları

  Soru 1 : İade koşullarınız nelerdir ?

  Cevap : Verimek Telekomünikasyon üzerinden satın aldığınız hizmetlerin ( Alan adı, SSL sertifikası, Lisans Hizmetleri ve Sunucu hizmetleri hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır.
  Alan adı tescilleri siparişiniz ve ödemenizin ardından otomatik olarak ICANN veya Bayiisi olduğumuz kayıt kuruluşuna aktarılır ve kuruluşlar tarafından alan adı kaydı yapıldığı için iade söz konusu değildir.

  Hack, Saldırı, veya illegal sebeplerden kapatılan hesaplar, Kampanya zamanlarında kampanya koşullarına uymayarak yapılan kampanyaya hile, vesat karıştıran hesapların tespiti halinde iade işlemi yapılamaz.
  Hizmetleriniz kullanım ve hizmet sözleşmemizin aksinde kullanıldığında Verimek Telekomünikasyon ürünlerinizi durdurma, iptal etme, silme yetkisine sahiptir. Ve hizmet sözleşmemize aykırı olan herhangi bir durumda iptal edilen hizmete ait geri iade kesinlikle yapılmaz.

  Soru 2 : Garanti koşulları nelerdir ?


  Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

  Soru 3 : İptal koşullarınız nelerdir ?


  Cevap : Verimek Telekomünikasyon üzerinden aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp, ürün ve servislerim kısmından hizmetinizin iptali ile ilgili talep iletebilirsiniz.
  Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.
  Sunucu, VPS ve VDS ürünlerinizde ödeme tarihinden 7 gün öncesinde iptal talebi vermeniz gerekmektedir.

  Soru 4 : Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ?


  Cevap : Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Sunucu, Co-location, vps ve/veya vds hizmetlerinde kurulum en erken 2 saat en geç 24 saat içinde yapılmaktadır.
  Banka havalesi gerçekleştiriyorsanız havale kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.


  Soru 5 : İadesi Olmayan Hizmetler


  * Tüm Sunucu Hizmetleri

  * Alan Adı Hizmetleri

  * SSL Sertifikası

  * Lisans Hizmetleri

  * Lisans Hizmetleri

  Verimek ile güvendesiniz

  İnternette yerinizi almak için daha fazla geç kalmayın.

  Verimek Telekomünikasyon profesyonel ekibi ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

   7 / 24 TEKNİK DESTEK  KESİNTİSİZ ERİŞİM  GÜNCEL TEKNOLOJİ
  ÜYE OL